Работа за границей

Ринок праці в Польщі розвивається дуже динамічно, тому звернувшись в ТА Мрія Тур Ви можете знайти собі роботу у таких галузях і професіях, як монтажник, оператор навантажувача, будівельник, продавець, електрик, покрівельник або штукатур. Наразі це надзвичайно популярні та прибуткові спеціальності, на які постійно провадиться набір працівників з України. Ми працюємо по всій Польщі: у Кракові, Гданську, Ополі, Познані, Ряшеві, Зеленій Гурі, Варшаві, Бидгощі та Гожеві-Великопольському. Таким чином, можливості працевлаштування в Польщі дуже широкі.

Будучи сертифікованим агентством з працевлаштування, ми подбаємо про Вашу безпеку та виконаємо всі необхідні формальності, пов’язані з роботою в Польщі. Прийнявши рішення шукати роботу Вам не потрібно ні про що турбуватися. Ми гарантуємо Вам приємну роботу в перевірених та чесних роботодавців. Ми підтримуємо постійний контакт з компаніями, для яких шукаємо працівників з України, перевіряючи умови праці на місці виконання обов’язків і дбаючи про те, аби до працівників ставилися з належною повагою. Ми піклуємося про те, щоб Вас було швидко працевлаштовано, тому що знаємо, що час – це гроші, а ми не любимо його даремно витрачати. Тому якщо Ви прагнете швидко знайти роботу в Польщі, високих заробітків, прозорих умов праці та хочете займатися улюбленою справою – Ви потрапили у потрібне місце. Не гайте часу, зв’яжіться з нами вже сьогодні, і ми охоче надамо Вам необхідну інформацію та відповімо на запитання, що Вас хвилюють.
ТА Мрія Тур — це провідне турагенство, якому можна довіряти!Работа в Чехии  привлекает многих украинских граждан, благодаря своему достойному уровню оплаты, а также хорошим условиям труда. Несомненно, это и бесценный опыт, и возможность окунуться в жизнь европейского города. Будем рады помочь с оформлением документов, с подбором вакансий. Сотрудничаем с проверенными работодателями.

Так же предлагаем трудоустройство в Чехии.

Трудоустройство по государственной программе «проект Украина», по которой открывается рабочая виза на два года с правом продления до пяти лет, вакансии утверждаются Министерством труда Чехии.

Вакансии для мужчин  на заводе BMW (г. Пльзен) — оператор производства (изготовление автомобильных кресел). Рабочий день 7,5 часов, 3 смены, обед за счет работодателя, оплачиваемый отпуск один раз в год — 20 дней, проживание в общежитии ( по 4 чел.), первые три месяца оплачивает работодатель. В последующие месяцы оплата с заработной платы только за коммунальные услуги. Обеспечивают рабочей одеждой,. Бонусы — 10%-20% за переработку, ночные, выходные и праздничные дни. Заработная плата от 20000 крон.

Вакансии на заводе FAURECIA PLZEN  для женщин и мужчин — изготовление панелей и ковриков для автомобилей SKODA и  FORD. Рабочий день 7,5 часов, 3 смены, питание на заводе (доплата на питание 55% на месяц к заработной плате, оплачиваемый отпуск один раз в год — 20 дней, проживание в общежитии ( по 4 чел.), первые три месяца оплачивает работодатель.  В последующие месяцы оплата с заработной платы только за коммунальные услуги. Обеспечивают рабочей одеждой. Бонусы — 10%-20% за переработку, ночные, выходные и праздничные дни. Заработная плата от 15000 крон.

Вакансии  постоянно обновляются!