Робота за кордоном

Ринок праці в Польщі розвивається дуже динамічно, тому звернувшись до ТА Мрія Тур Ви можете знайти собі роботу в таких галузях та професіях, як монтажник, оператор навантажувача, будівельник, продавець, електрик, покрівельник або штукатур. Наразі це надзвичайно популярні та прибуткові спеціальності, на які постійно проводиться набор працівників з України. Ми працюємо по всій Польщі: у Кракові, Гданську, Ополі, Познані, Ряшеві, Зеленій Гурі, Варшаві, Бідгощі та Гожеві-Великопольському. Таким чином, можливості працевлаштування у Польщі дуже широкі.

Як будучи сертифікованим агентством з працевлаштування, ми подбаємо про Вашу безпеку та виконаємо всі необхідні формальності, пов’язані з роботою в Польщі. Вирішивши шукати роботу Вам не потрібно ні про що турбуватися. Ми гарантуємо Вам приємну роботу у перевірених та чесних роботодавців. Ми підтримуємо постійний контакт із компаніями, для яких шукаємо працівників з України, перевіряючи умови праці на місці виконання обов’язків та запобігаючи тому, щоб до працівників ставилися з належним повагою. Ми піклуємося про те, щоб Вас було швидко трудоулаштовано, тому що знаємо, що час – це гроші, а ми не любимо його даремно витрачати. Тому якщо Ви прагнете швидко знайти роботу в Польщі, високих заробітків, прозрачних умов праці та хочете займатися улюбленою справою – Ви потрапили у потрібне місце. Не гайте години, зв’яжіться з нами вже сьогодні, і ми охоче надамо Вам потрібну інформацію та відповімо на запитання, що Вас хвилюють.
ТА Мрія Тур – це провідне турагенство, якому можна довіряти!   приваблює багатьох українських громадян завдяки своєму гідному рівню оплати, а також добрим умовам праці. Безперечно, це і безцінний досвід, і можливість поринути у життя європейського міста. Будемо раді допомогти з оформленням документів, підбором вакансій. Співпрацюємо з перевіреними роботодавцями.

Так само пропонуємо працевлаштування в Чехії.

Працевлаштування за державною програмою “проект Україна”, за якою відкривається робоча віза на два роки з правом продовження до п’яти років, вакансії затверджуються Міністерством праці Чехії.

Вакансії для чоловіків на заводі BMW (м. Пльзен) – оператор виробництва (виготовлення автомобільних крісел). Робочий день 7,5 годин, 3 зміни, обід за рахунок роботодавця, оплачувану відпустку один раз на рік – 20 днів, проживання у гуртожитку (по 4 особи), перші три місяці оплачує роботодавець. У наступні місяці оплата із заробітної плати лише за комунальні послуги. Забезпечують робочим одягом. Бонуси – 10%-20% за переробку, нічні, вихідні та святкові дні. Заробітна плата від 20 000 крон.

Вакансії на заводі FAURECIA PLZEN для жінок та чоловіків – виготовлення панелей та килимків для автомобілів SKODA та FORD. Робочий день 7,5 годин, 3 зміни, харчування на заводі (доплата на харчування 55% на місяць до заробітної плати, оплачувану відпустку один раз на рік – 20 днів, проживання в гуртожитку (по 4 особи), перші три місяці оплачує роботодавець .  У наступні місяці оплата із заробітної плати тільки за комунальні послуги.Забезпечують робочим одягом.Бонуси – 10%-20% за переробку, нічні, вихідні та святкові дні.Заробітна плата від 15000 крон.

Вакансії постійно оновлюються!