Корисна інформація

При перегляді туру в системі on-line Ви стикаєтеся з певними скороченнями. Для Вашої зручності даємо розшифровку.

Типи живлення

RO Без харчування

BB Bed & Breakfast Включає: тільки сніданок – шведський стіл напої платно. Пообідати та повечеряти ви зможете у ресторанах готелю за додаткову плату

HB Half Board Включає: сніданок і вечеря – шведський стіл напої платно. Пообідати ви зможете у ресторанах готелю за додаткову оплату

FB Full Board Включає: сніданок обід і вечеря – шведський стіл напої платно.

AL All Inclusive Включає: сніданок обід та вечеря – шведський стіл. Протягом дня закуски у барах готелю алкогольні та безалкогольні напої місцевого виробництва.

UAL Ultra All Inclusive Включає: сніданок обід і вечеря – шведський стіл. Протягом дня закуски у барах готелю алкогольні та безалкогольні напої місцевого виробництва та певний вибір імпортних напоїв.

Об’єкти розміщення

SNG одномісне розміщення

DBL двомісне розміщення

DBL + Ex.Bed тримісне розміщення ( 3-е спальне місце в номері зазвичай додаткове)

SNG 1Ad + 1 Ch (0-12) розміщення 1-ї дорослої та 1-ї дитини (обидва місця стаціонарні)

DBL2Ad + 1 Ch (0-12) розміщення 2-х дорослих та 1-ї дитини місця для дитини додаткове)

При перегляді туру ми зустрічаємо такі позначення як Бінго, Фортуна, Рулетка. Що це означає? Дана система дає нашим клієнтам скористатися можливістю чудово відпочити, при цьому заощадивши гроші та час на вибір туру. При бронюванні та придбанні туру за цією системою туристам гарантується розміщення в готелі обраної категорії або вище на певну дату вильоту, але назву готелю вони зможуть дізнатися безпосередньо після прибуття в місце відпочинку. Хочемо запевнити Вас, що Ви в будь-якому випадку будуть в виграші, оскільки ціна туру буде нижчою від ціни найекономічнішого з запропонованих нами готелів.