Підготовчі курси для вступу до університетів Чехії.

Підготовчі курси для вступу до ВНЗ Чехії.

Якщо Ви цілеспрямовані, працьовиті та впевнені, що кожна людина є творцем свого щастя та успіху, тоді Ви знаєте, що якісна вища освіта, всесвітньо визнаний диплом – це перший і головний крок до досягнення Вашої мети. Здобути таку освіту можна за кордоном, а саме в Чехії.

Мрія Тур Черкаси рекомендує провідні вузи Чехії, т.к. це:

– якісне навчання, що йде в ногу з новими світовими технологіями;
– безкоштовне навчання в державних ВНЗ;
– великий культурний та життєвий досвід, знайомство з традиціями, набуття потрібних контактів у процесі навчання та стажувань, підробіток під час навчання.
Головні умови для вступу до державних ВНЗ – це високий рівень знання чеської мови (рівень В2), також хороша профільна підготовка та вчасно подані документи, а також наявність студентської візи.

Все це зробити самостійно досить складно, тому ТА Мрія Тур пропонує підготовчі курси в Чехії, які допоможуть успішно скласти іспити та досягти бажаної мети.

Підготовчі курси підходять як для випускників середніх, так і для вищих навчальних закладів, які планують продовжити свою освіту в чеських ВНЗ. За допомогою цих курсів студенти отримають граматичні та лексичні знання чеської мови, крім цього у них буде хороша практика розмовної мови в побутовому спілкуванні, які їм допоможуть при вступі до обраного навчального закладу.

Курси проводяться за співпраці з державними університетами в Празі, Технічному або Мендловому університеті Брно, а також мовною школою в Чеських Будеєвицях. Усі ці мовні програми акредитовані Міністерством освіти Чехії. Що збільшує шанси на отримання довгострокової візи та вступу до державних ВНЗ у Чеській Республіці.

Підготовчі курси включають зазначену кількість академічних годин навчання. Це мовні заняття та профільні предмети, які підбираються з урахуванням обраної спеціальності та факультету. Крім цього, вартість програми входить:

– навчальні матеріали;

– зустріч в аеропорту та трансфер до місця проживання;

– допомога у виборі та бронюванні місця в гуртожитку;

– нострифікація атестата (або диплома);

– допомога у виборі ВНЗ та спеціальності, подання документів до приймальної комісії;

– подання заяв до обраних ВНЗ;

– послуги куратора під час навчання (знайомство з побутом, адатапційна програма);

– послуги з оформлення візи ВНЖ: запис у консульство на подання + заповнення анкет + формування пакету документів;

– інформаційний супровід студентів на території України, а також зв’язок під час усього періоду навчання.
За більш детальною інформацією звертайтеся вже зараз і ми з радістю вам відповімо на всі питання, що вас цікавлять.
ТА Мрія Тур.